WEEKEND PEŁEN EMOCJI

21/22.03.2015 r. -

21.03.2015 r. ---- TURNIEJ OGÓLNOPOLSKI DZIEWCZYN W OLSZTYNKU

Na turnieju w Olsztynku przyszło nam rywalizować z drużynami kobiecymi z całej Polski

TURNIEJ TEN BYŁ PIERWSZYM SPRAWDZIANEM DLA TRENERA SZYMONA - DEBIUT W ROLI TRENERA ;)

Sztormianki podczas tego turnieju zajęły 4 miejsce !

W GRUPIE RYWALIZOWALIŚMY Z TAKIMI ZESPOŁAMI JAK :
DELTA NOWY STAW -
zwycięstwo 2-0 ( bramki 2x Ania Markowska
OLIMPICO MALBORK - porażka 0-3
MUKS DARFIL TOMASZÓW MAZOWIECKI - zwycięstwo 2-1 ( bramki 2x MARTA KRÓLAK )

W PÓŁFINALE TRAFILIŚMY NA ZWYCIĘZCĘ CAŁEGO TURNIEJU A ZARAZEM GOSPODARZA : ORŁY OLSZTYNEK (porażka 0-1 , bramka stracona  w 20 sekundzie meczu - mimo poźniejszych ataków Sztormianek nie udało się strzelić bramki drużynie przeciwnej )

W meczu o 3 miejsce zagraliśmy z zespołem KS KOZŁÓW - do tego meczu dziewczyny wszyły bardzo zmęczone całym dniem rywalizacji co odbiło się nie korzystnym wynikiem także 0-1 .

CO ZASŁUGUJE NA POCHWAŁĘ :
- GRA DO SAMEGO KOŃCA  ( BRAMKA W JEDNYM Z MECZÓW W OSTATNIEJ SEKUNDZIE )
- ŚWIETNA ATMOSFERA PANUJĄCA W DRUŻYNIE
- WALKA O KAŻDĄ PIŁKĘ

A PRZEDE WSZYSTKIM TO : ŻE , POKAZUJECIE ZGRANY ZESPÓŁ NA BOISKU JAK I PO ZA NIM !

Jak na pierwszy turniej to osiągneliśmy ogromny sukces będąc w najlepszej czwórce turnieju !

NIE ZAPOMINAJMY JEDNAK , O DRUŻYNIE ROCZNIKA 2002/2003 , KTÓRY TO WYGRAŁ TEN TURNIEJ W SWOJEJ KATEGORII WIEKOWEJ . ZESPÓŁ PROWADZONY PODCZAS TEGO TURNIEJU PRZEZ PREZESA KRZYSZTOFA WŁASNEGO , NIE DAŁ SZANS INNYM DRUŻYNĄ ZDOBYWAJĄC " ZŁOTO "

OGROMNE BRAWA OD CAŁEGO ZESPOŁU MŁODYCH SZTORMIANEK , RODZICÓW ORAZ TRENERA ! BRAWOO

22.03.2015 --- TURNIEJ W PRZODKOWIE !

Dziewczyny pokazałyście ogromny charakter w każdym meczu. Można Was śmiało nazwać "WALECZNE SERCA" .

Nagrodą za ten turniej powinny być te ogromne oklaski kibiców zebranych na turnieju (mimo , że odpadłyście w ćwierć finale ). Jako jedyne schodziłyście oklaskiwane przez zebranych rodziców drużyn przeciwnych jak i przez samych zawodników innych zespołów . To było NIESAMOWITE ! Kolejny raz pokazałyście , że jesteście zespołem ! Jako Trener nie mogę być bardziej dumny , że mamtak wspaniały zespół ! który swoim zachowanie na turnieju pokazuje klasę zespołu SZTORMU GDYNIA !

RODZI SIĘ W WAS OGROMNY CHARAKTER ! brawoooo !

Chciałbym bardzo , ale to bardzo podziękować także rodzicom dziewczynek , którzy z meczu na mecz coraz bardziej się rozkręcali z dopingiem ! Jesteście WIELCY ! SUPER ATMOSFERA !

kadra w Olsztynku : URWIS , ANIA , OLIWIA , BARCA, JULIA , JULIAN ,PĄCZEK , WIKTORIA ,
kadra w PRZODKOWIE : URWIS, ANIA , OLIWIA , BARCA, JULIAN , PĄCZEK , WIKTORIA , LENA

ZA CAŁY WEEKEND PEŁEN EMOCJI OGROMNE BRAWA DLA DZIEWCZYN , RODZICÓW ZA WSPANIAŁY DOPING I ATMOSFERĘ ZA TURNIEJ W PRZODKOWIE DZIĘKUJE TRENER SZYMON !

GALERII RÓWNIEŻ ZDJĘCIA Z PRZODKOWA !

Powiązana galeria: