KIERUNEK TURNIEJE - INFORMACJA !

SOBOTA 21.03.2015 ----- KIERUNEK OLSZTYNEK - MISTRZOSTWA DZIEWCZYN ROCZNIK 2004-2005

KADRA NA TURNIEJ :

Oliwia Martyka
Ania Markowska
Marta Królak
Weronika Maneri

Daria Kłopotek
Julia Alatriste
Julia Tokarska
Julia Mielnicka

BARDZO WAŻNE :

KAŻDA Z POWOŁANYCH DZIEWCZYN NA TURNIEJ W OLSZTYNKU ZABIERAZE SOBĄ NIEBIESKĄ KOSZULKĘ "SZTORM GDYNIA " ( Weronika dostanie na turnieju taką koszulkę ) . (Spodenki i getry prawdopodobnie będą załatwione na turniej ) Bardzo ważne by dziewczyny miały ze sobą OCHRANIACZE gdyż osoba bez nich nie będzie dopuszczona do turnieju ! Identycznie odnosi się to do wzięcia LEGITYMACJI szkolnej ze sobą w celu potwierdzenia wieku uczestnika w turnieju !

PLANOWANY WYJAZD NA TURNIEJ GODZ. 4:30 (rano) SOBOTA miejsce PARKING GDYŃSKIE CENTRUM SPORTU (tam gdzie mamy treningi) ! - wyjazd z Olsztynka około godziny 18-19 !

OBOWIĄZKOWO KAŻDA DZIEWCZYNA ZABIERAM ZE SOBĄ 50ZŁ W CELU - OPŁATY WPISOWEJ ZA UDZIAŁ , OPŁATĘ ZA PRZEJAZD ORAZ WYŻYWIENIE !

.....................................................................................

TURNIEJ PRZODKOWO 22.03.2015

KADRA :

OLIWIA MARTYKA
ANIA MARKOWSKA
DARIA KŁOPOTEK
WERONIKA MANERI
JULIA ALATRISTE
JULIA MIELNICKA
WIKTORIA GOLIAT
MARTA KRÓLAK
LENA SZWARC -> POWOŁANA ZA SUPER 100% FREKWENCJE NA TRENINGACH ! brawoo

BARDZO WAŻNE :

TAK SAMO JAK WYŻEJ : ZABIERAMY ZE SOBĄ NIEBIESKĄ KOSZULKĘ "SZTORM GDYNIA " , LEGITYMACJE SZKOLNĄ ORAZ OCHRANIACZE !

NASZA GRUPA W TYM TURNIEJU STARTUJE DOPIERO OD GODZINY 13:00 gdyż jesteśmy w grupie "D" , więc osoby , które jadą na ten turniej własnym pojazdem proszę o wiadomość , obecność w PRZODKOWIE godz. : 12:00 !

Dziewczyny , które nie mają transportu na turniej , bądź rodzice , mogą się zabrać samochodem z TATĄ WIKTORII , który oprócz Siebie , córki i Trenera ma jeszcze 5 miejsc w aucie . Także proszę o kontakt , kto nie ma transportu .

Na turniej w Przodkowie , ponieważ wpisowe wzrosło , zabieramy ze sobą po 20zł .

W RAZIE JAKICHKOLWIEK INFORMACJI PROSZĘ DZWONIĆ !

DZIEWCZYNY :
KINGA MIŁOSZ - niestety nie może wystąpić na obu turniejach ze względu na rok urodzenia 2003 , WIELKA SZKODA .

DARIA I MARTYNA OKULSKIE - Jeszcze trzeba popracować na treningach , napewno będą mecze , turnieje na które także będziecie powołane .

Nikola Ciok - także trzeba jeszcze popracować na treningach , a napewno bedzie szansa pokazania się w turnieju czy też meczu

GŁOWA DO GÓRY !

Na stronie pojawi się także informacja dotycząca treningów na dworzu , myślę , że do PIĄTKU BĘDZIE JUŻ WIADOMO , I OD PRZYSZŁEGO TYGODNIA RUSZYMY Z TRENINGAMI NA DWORZU !