Najmłodsze stawiają czoła !

Nasze najmłodsze Sztormianki w ten weekend zagrały ostatni turniej ligowy w Gdańsku w tym roku !

Mimo że boisko na prawdę nie należało do najlepszych  to nasze dziewczyny kolejny raz udowadniają ,że z każdym meczem są coraz lepsze i coraz pewniejsze siebie !  chociażby jest taka sytuacja : wynik 0-0 5 min do końca a my zostawiamy pustą bramkę , gdyż nasza bramkarka idzie w pole karne walczyć o piłkę w powietrzu ;) to pokazuje , że cały czas się uczymy i łapiemy pewność siebie a przede wszystkim uczymy się odpowiedzialności ! Jedno jest pewne nasze dziewczyny nie boją się grać kontaktowo ! walczą jedna za drugą aż miło sie na to patrzy ! Kibice drużyn przeciwnych zawsze są pod ogromny wrażeniem gry Sztormianek ;) a Trenerowi przychodzi za nie zbierać laury ;) dzięki dziewczyny !

Wyniki w tym tygodniu mieliśmy takie :

LECHIA GDAŃSK 2003 0-0 SZTORM GDYNIA
AP GDAŃSK 0-0 SZTORM GDYNIA
MORENA GDAŃSK 1-0 SZTORM GDYNIA
CONRAD GDAŃSK 2-2 SZTORM GDYNIA
POLONIA GDAŃSK 0-3 SZTORM GDYNIA (WALKOWER)

Mimo remisów w każdym meczu zabrakło nam postawienia kropki nad  "i" , gdyż na prawdę stwarzaliśmy sobie sytuacje !
 Najciekawszy mecz był ostatni wynik 2-2 , nasze dziewczyny założyły się z trenerem o pizze jak wygrają  ! Pierwsza połowa i przegrywamy 1-0 , druga połowa i Sztorm naszych zawodniczek na bramkę drużyny przeciwnej , i tym samym wychodzimy na prowadzenie 2-1 po bramkach Oliwii Ciskowskiej ! i niestety ostatni strzał na bramkę i mamy wynik 2-2 ;( mecz identyczny jak SZKOCJA - POLSKA ten sam przebieg meczu ;) ! nikt pizzy nie dostaje i szanujemy ten punkt ale to był jeden z najlepszych meczów naszej drużyny !

pod wodzą Trenera Szymona Nasze dziewczyny miały takie wyniki :
 1 zwycięstwo
3 porażki
5 remisów

Jak na pierwsze mecze ligowe jestem bardzo zadowolony z postawy najmłodszych Sztormianek !

Brawo  dziewczyny ogromny krok w przód robicie z każdym treningiem !