Derby Trójmiasto PRZEGRANE !

Najważniejszy mecz w lidze !

AP LECHIA GDAŃSK - SZTORM GDYNIA !

Nasze juniorki niestety przegrały bitwę o TRÓJMIASTO z dziewczynami z Gdańska , przegrywając 2-0 !
Nasze dziewczyn nie zdawały sobie sprawy jak ważny jest ten mecz , DERBY ! bo tak o tym meczu się mówi !

Pierwsza połowa kompletnie przespana przez nasz zespół , drużyna gospodarzy postawiła w tym meczu na warunki fizyczne i na grę w powietrzu , a nasze dziewczyny chciały zagrać tak jak one , i skończyło się stratą dwóch bramek !

w przerwie meczu było głośno w szatni w naszym zespole , dużo się działo , ale to wpłynęło bardzo pozytywnie na nasz zespół gdyź w drugiej połowie nie schodziliśmy z połowy przeciwnika , świetne zawody rozegrała Radar która nakręcała każdą akcje naszego zespołu !  druga połowa to był zespół sztormu na który miło się patrzyło dziewczyny zaczęły grać piłką , biegać walczyć ! ale 30 min to za mało by wygrać mecz ! na taki mecz trzeba wyjść od pierwszej sekundy tak zaangażowanym !

Nasze dziewczyny dopiero po meczu zrozumiały jak ważny jest ten mecz gdy drużyna gospodyń zaśpiewała "trójmiasto jest nasze" !

TAKIE PORAŻKI NAJBARDZIEJ UCZĄ , I JAKO TRENER PRZYJMUJE JĄ NA SIEBIE  BO JESTEŚMY ZESPOŁEM , TYLKO TERAZ TRZEBA POKAZAĆ CHARAKTER I JUŻ W NAJBLIŻSZĄ NIEDZIELE NA ELIMINACJACH MISTRZOSTW POLSKI U16  ODZYSKAĆ TRÓJMIASTO ! GDYŻ ZAGRAMY JEDEN Z TRZECH MECZÓW WŁASNIE Z LECHIĄ!

WIEM , ŻE DZIĘKI TEJ PORAŻCE WYCIĄGNIEMY WNIOSKI I BĘDZIEMY JESZCZE SILNIEJSZYM ZESPOŁEM !

JEDEN ZA WSZYSTKICH WSZYSCY ZA JEDNEGO !