Wywiad z Joanną Kisiel

Kisiel to na co dzień zawodniczka Sztormu Gdynia 2001/2002 !

Co nam powiem Kisiel ;) ?

Jak oceniasz pierwsze dwa mecze juniorek Sztormu Gdynia ?
1. Dwa mecze oceniam pozytywnie. Kazda z nas dawala 100% swoich umiejetnosci,nie bylo odpuszczania, kazda za kazda zasowala na boisku. A przede wszystkim byla dyscyplina w obronie a w ofensywie gralysmy na lajcie hehe

Jak oceniasz ostatnie 6 miesięcy w klubie Sztorm ?
2. Na pewno jest spora poprawa.Ostatnie 6miesiecy przepracowalysmy bardzo dobrze, zaczelysmy walczyc oraz nie przestalysmy odpuszczac. Wiele z nas poprawilo kondycje i swoje umiejetnosci.

Jaka jest atmosfera w SZTORMIE GDYNIA ?
3. Atmosfera w druzynie bardzo sie polepszyla.Stalysmy sie prawdziwa druzyna na boisku jak i po za nim.Jestesmy bardzo zgrane ze soba.

Jakie jest Twoja opinia na temat Trenerów ?
4. Trenerzy sa wymagajacy.Maja bardzo duze umiejetnosci pilkarskie, ktore nam przekazuja.Trenerzy po mimo ciezkiej pracy na treningach z nami znajda chwile zeby sie posmiac z zawodniczkami.Co tu duzo mowic poprostu sa najlepsi hehe

Jakie jest Twoje marzenie związane z Piłką Nożną ?
5.Chcialabym zostac zawodowa pilkarka.Chce rowniez osiagnac jak najlepsze wyniki z klubem.Narazie zdobylam Wicemistrzostwo Polski U-16 ze Sztormem.Mam nadzieje ze bedzie wiecej takich sukcesow.Wierze ze zagramy w Lidze Mistrzow Kobiet .
Ale takim moim prawdziwym marzeniem jest zostać kierowniczką w sieci sklepów BIEDRONKA

Na jakiej pozycji grasz , i jaka jest Twoja ulubiona pozycja ?
6. W Sztormie gram na obronie prawej lubie ta pozycje ale zdecydowanie wole grac na ataku lub pomocy prawej albo lewej.