WALECZNE SERCA !

DZIŚ 14.06.2015 r. zakończyliśmy przygodę z MISTRZOSTWAMI DEICHMANNA !
Były to pierwsze oficjalne rozgrywki naszych dziewczyn pod opieką Trenera Szymona ;)

Co na pewno zapamiętamy ?
Po pierwsze w wielu momentach turnieju schodziliśmy po meczu jako drużyna pokonana , ale mimo to z każdym meczem , z każdym dniem nasz zespół udowadniał , że tworzy się coś dobrego , że jest atmosfera w drużynie , jedna za drugą walczy na boisku , mimo wielu porażek odniesionych Ja jestem z Was bardzo dumny , bo większości meczów grałyście jak równy z równym a nawet czasami lepiej niż przeciwnik ! Pamiętajmy , że my trenujemy od stycznia razem , a inne zespoły trenują ze sobą już ponad 2-3 lata ... co napewno wpłynęło na ich korzyść ! Warto też zwrócić uwagę na wiek naszych dziewczyn , gdyż Marta , Lena były najmłodszymi dziewczynami podczas turnieju , ANIA , OLIWIA  WIKTORIA BARCA ,JULIA M. DARIA ,grały przeciwko swoim rówieśnikom , Tylko Nina , Sandra , w większości meczów były starsze o rok od przeciwników ! Zobaczcie graliśmy z rówieśnikami jak równy z równym nie wiem co by było gdybyśmy grali np w kategorii U9 ? Ja uważam , że to może wpłynąć tylko pozytywnie na nasze dziewczyny ! Wielu Trenerów po meczu z naszymi dziewczynami , podchodziło do mnie i mówiło : ,ŻE TAK WALECZNYCH DZIEWCZYN JESZCZE NIE WIDZIELI , BYLI W SZOKU , ŻE TAK KRÓTKO RAZEM TRENUJECIE , A JUŻ NAPRAWDĘ WIELE POTRAFICIE BRAWOO !

CO DO DZISIEJSZYCH MECZÓW :
MECZ Z SERBIĄ ! ( W GRUPIE Z NIMI PRZEGRALIŚMY 3-2 ) A DZIŚ JAK BYŁO ?
TO BYŁ MECZ NA JAKI WSZYSCY CZEKALIŚMY ! DZIEWCZYNY CHYBA SPECJALNIE CZEKAŁY TAK DŁUGO BY ZAGRAĆ TAK WSPANIAŁY MECZ ! Mimo że już w 3 minucie straciliśmy bramkę na 1-0 , niestety po błędzie Barcy , to potem już nie można mówić o żadnym złym zagraniu naszego zespołu !  było wszystko : komunikacja , akcje , podania , strzały ! Bramkę na 1-1 strzeliła dla nas Dominika Sobala udowadniając, że będzie dużym wzmocnieniem naszego zespołu ! do przerwy wyniki 1-1. Nasze dziewczyny w tym meczu zagrały bardzo dobrze pressingiem nie dając przeciwnikowi wyjść chociażby z pola karnego ! Bramka na 2-1 strzelona przez Urwisa , została nie uznana przez Sędzine , wszyscy widzieli piłkę w bramce , niestety tylko sędzina uważała inaczej (ale każdy popełnia błędy) mimo to dziewczyny na minutę przed końcem dokonały swego , ANIA MARKOWSKA ! jak dla mnie bramka turnieju petarda na bramkę w samo okienko ! " PALCE LIZAĆ "
w tym meczu należy wyróżnić każdą dziewczynę , a w szczegolności BARCE , która mimo błedu który kosztował nas utratę bramki , pokazała że ma stalowe nerwy i zagrała potem po profesorku ! nie dając przeciwnikowi oddać ani jednego strzału na naszą bramkę !

Mecz z Portugalią  sroga porażka , jak później się okazało z finalistą MISTRZOSTW DEICHAMANNA ! różnica klas pod względem wyszkolenia technicznego , ale na pewno nie pod względem waleczności , mimo dużej przegranej w tym meczu NADIA pokazała jak świetną jest bramkarką , której nam brakowało ! kapitalne interwencje ! BRAWOO NADIA super wkomponowałaś się w zespół !

i tym meczem kończymy przygodę z Deichmannem ! BRAWO DZIEWCZYNY ZA KAŻDY MECZ , ZA KAŻDĄ MINUTĘ I ZA KAŻDĄ SEKUNDĘ , że potrafiłyście stworzyć zespół , atmosferę i świetnie się bawiłyście ! o to właśnie chodzi ;) tak jak powiedziałem PIZZA za dzisiejszy mecz z SERBIĄ Wam się należy nie zapominajcie , że w tym meczu Trenerem Pomocnikiem była LENKA ! brawoooo !

NAM NIE POZOSTAŁO NIC INNEGO JAK DOBRZE PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO LIGI ! PRZED NAMI CIĘŻKA PRACA NA TRENINGACH A PRZEDE WSZYSTKIM OBOZIE , NA KTÓRY JEDZIE AŻ 16 MŁODYCH SZTORMIANEK !