"TAK SIĘ BAWI I WYGRYWA SZTORM GDYNIA"

" TAK SIĘ BAWI I WYGRYWA SZTORM GDYNIA "

Taką piosenką zakończył się wczorajszy jakże owocny mecz , w wykonaniu naszych najmłodszych dziewczyn SZTORMU GDYNIA!

Można powiedzieć , że wczoraj odbyły się małe derby NAZW KLUBÓW -> SZTORM MOSTY - SZTORM GDYNIA

Jak derby to derby i było to widać na boisku , dużo walki , mnóstwo sytuacji bramkowych i kilka naprawdę świetnych akcji !

W końcowym rozrachunku wynik 10-8 dla SZTORMIANEK z GDYNI.

Był to pierwszy mecz w którym dziewczyny zagrały bez wsparcia dziewczyn starszych (którym zawsze gorąco dziękujemy , bo jeszcze nie raz zapewne pomogą naszej drużynie w meczach)

Dziewczyny z grupy NABÓR , wyszły na ten mecz mocno skoncentrowane i spragnione gry . Było widać , że bardzo chcą odnieść sukces w tym meczu słuchały wskazówek i przy okazji świetnie się bawiły (co jest bardzo ważne) .

Nie będziemy wyróżniać pojedynczo dziewczyn , bo jesteśmy zespołem i cały zespół mocno pracował na zwycięstwo w tym meczu . Pamiętajcie po każdym zwycięstwie jak i porażce schodzimy jako zespół ! JESTEŚMY ZESPOŁEM , TAK JAK POKAZAŁYŚCIE TO WCZORAJ !

DZIEWCZYNY , KTÓRE WYSTĄPIŁY WE WCZORAJSZYM MECZU:

Daria Kłopotek , Ania Markowska, Oliwa Martyka , Julia Alatriste, Julia Tokarska, Julia Mielnicka , Marta Królak , Lena Szwarc , Daria i Martyna Okulskie, Kinga Miłosz ,Wiktoria .

Bramki strzelały :

4x Oliwia Martyka
4x Ania Markowska
2x Marta Królak

Ogromne GRATULACJE dziewczyny !

P.S. Warto dodać , że chyba nareszcie znaleźliśmy bramkarkę : Daria Kłopotek , świetnie wczoraj znalazła się w roli bramkarza ,kilka naprawdę świetnych interwencji w tym obroniony rzut karny. Brawooo Daria !