Podsumowanie Obozu

Nasze Sztormianki przez ostatni tydzień przebywały na obozie piłkarskim z Chłapowie.
Warunki ? jak dla mnie EKSTRAKLASOWE ! dziewczyny na nic nie powinny narzekać .

Podczas obozu trenowaliśmy 2 razy dziennie , w nie które dni nawet 3 razy .
Pracowaliśmy przede wszystkim nad poprawą techniki piłkarskiej jak i zgraniu zespołu !

Na obozie mieliśmy również przyjemność zagrać 2 sparingi z drużyną dziewczyn rocznik 2000 i 2002 z Lubuskiego ZPN.
Pierwszy mecz zakończył się porażką 5-3 natomiast drugi porażką 1-3 te wyniki trzeba brać jak zwycięstwo ponieważ graliśmy z dziewczynami kilka lat starszymi ! brawooo

Mieliśmy także przyjemność pójść razem na basen , dziewczyny zachowywały się super , nie sprawiały żadnych problemów!

Na pochwałę za zachowanie zasługuje cały zespół bo naprawdę zachowywały się niesamowicie ! nie sprawiały żadnych problemów !

w ostatnim dniu trener przeprowadził z dziewczynami rozmowę na temat kto zasuwał na treningach kto nie. I każda po tej rozmowie powinna wyciągnąć wnioski , Nie będę teraz wymieniał kto co i jak każda z danych dziewczyn wie na czym stoi i jak sprawowała się na treningach,

Dzięki dziewczyny za bardzo udany obóz ! do zobaczyska na treningach

Powiązana galeria: