MISTRZOSTWA DEICHMANNA IV TYDZIEŃ !

8:20 - > mecz z GRECJĄ  porażka 3-2

Mimo porażki , dziewczyny pokazują jakie postępy robią ! już w 3 sekundzie objęły prowadzenie po bramce OLIWI !
Kilka minut później niestety było 1-2 , złe ustawienie w obronie wykorzystała drużyna przeciwna ! do przerwy wynik ustaliła ponownie OLIWIA tym razem z rzutu karnego , wywalczonego przez Julkę M. ! Pierwsza połowa bardzo wyrównana i remis
2-2 . Druga połowa  i tracimy bramkę na 3-2 , mimo naszych ataków , bramka nie chciała wpaść . W ostatniej minucie z rzutu wolnego z połowy boiska uderzała OLIWIA , niestety bramkarz drużyny przeciwnej świetnie wybronił piłkę lecącą w okienko bramki i tylko poprzeczka ! SUPER MECZ , SUPER WALKA , MINUS ZA USTAWIENIE W DEFENSYWIE !
Na zakończenie dnia zagraliśmy sparing z jednym z najmocniejszych zespołów na mistrzostwa , różnicę było widać i porażka 4-0 . Mimo porażki dziewczyny napewno nie odstawały pod względem waleczności ! brawoo

NA OGROMNĄ POCHWAŁĘ ZASŁUŻYLI KIBICE , ŚWIETNY DOPING , ŚWIETNA OPRAWA ! NIC DODAĆ NIC UJĄĆ , TAKIEJ OPRAWY NIE POWSTYDZIŁYBY SIĘ DZIEWCZYNY Z 1 LIGI ! BRAWOO BRAWOO  . KARTONIADA JAK Z NAJWIĘKSZYCH STADIONÓW W EUROPIE !

DZIĘKUJEMY ZA ŚWIETNY DOPING I ATMOSFERĘ KTÓRA NAPEWNO POMAGAŁA DZIEWCZYNOM !