MISTRZOSTWA DEICHMANNA ! 2 TYDZIEŃ

Sobota 25.04.2015

Naszym dziewczyną w tym tygodniu przyszło zmierzyć się z zespołami kolejno : AUSTRII i FRANCJI !

Pierwszy mecz - kierunek AUSTRIA

Pierwsza połowa troszeczkę ospała przez nasze dziewczyny , godzina 8:20 nie zadziałała na nie dobrze i po pierwszych 10 min przegrywamy 0-2 . W przerwie Trener Szymon nie wiadomo w jaki sposób zmotywował dziewczyny , które od samego początku drugiej połowy atakowały bramkę drużyny przeciwnej . W obronie kapitalnie zagrała BARCA z SANDRA , które były nie do przejścia dla przeciwników ! Kapitalnie w drugiej połowie spisywała się także nasza bramkarka , nie bez przyczyny Trener często mówi na nią " jeden wielki Kłopot "(oczywiście w żarcie) , tym razem drużyna przeciwna miała ogromny KŁOPOT aby pokonać naszą bramkarkę DARIĘ , dwie fantastyczne interwencje ! Najlepszą sytuację w tym meczu miała OLI ( OLIWIA MARTYKA ) rzut wolny niestety minimalnie chybiony .

Ocena Trenera za mecz
6/10

KIERUNEK WIEŻA EIFFLA -> czyli na ten  moment najlepsza drużyna DEICHMANNA !

Od samego początku dziewczyny pokazały jak ważny jest zespół . Jedna za drugą walczyła ( można powiedzieć , że jedna za drugą w ogień by wskoczyła w tym meczu ) wielki charakter drużyny . Kapitalna akcja Marty która przebiegła prawie całe boisko mijając przy tym kilku rywali i strzał z lewej nogi niestety obroniony . Bardzo dobrze w tym meczu ANIA i OLIWIA kierowały drużyną , stwarzając jej kilka kapitalnych akcji ! Obrona SANDRA i BARCA , dla mnie najlepszy ich dotychczasowy mecz ! pierwsza połowa 0-0 z liderem , gdzie mieliśmy kilka kapitalnych sytuacji do strzelenia bramki . Druga połowa pierwsze 5 min wynik zostaje bez zmian 0-0 . Widać było jak dziewczyny są już okropnie zmęczone ile serducha i sił zostawiły na boisku ! i niestety tracimy w 5 min 4 bramki . Wynik wysoki , ale gra naszych dziewczyn bardzo dobra. ŚMIAŁO MOGĘ POWIEDZIEĆ , ŻE MIMO PORAŻKI TO BYŁ NAJLEPSZY MECZ NASZEJ DRUŻYNY OD POCZĄTKU ROKU !
Kolejno zaczynając od Dari - przede wszystkim super wybicie prostym podbicie , które pozwalało na na szybką kontrę !
AKCJA MECZU : ANIA KAPITALNIE PO LINI OGRYWA 2 PRZECIWNIKÓW PO CZYM W REWELACYJNY SPOSÓB DOŚRODKOWUJE PIŁKĘ W POLE KARNE DO NINY , KTÓRA Z WOLEJA Z POWIETRZA UDARZE NA BRAMKĘ  STRZAŁ BARDZO DOBRY , NIESTETY OBRONIONY !  REWELACJA !

BARCA / SANDRA - > NAJWIĘKSZE TWARDZIELKI W DRUŻYNIE , JEDNA ZA DRUGĄ WALCZY, OBIE ROBIA KAPITALNE WŚLIZGI ! REWELACJA DZIEWCZYNY

ANIA/OLIWIA - > SIŁA NAPĘDOWA ZESPOŁU ! SERCE DRUŻYNY !

MARTA - URWIS TO MAŁO POWIEDZIANE , TO JEST DIABEŁ TASMAŃSKI NA BOISKU ! ONA BYŁA WSZĘDZIE.

JULKA - BARDZO DOBRE ZMIANY , GDY WCHODZIŁA WYBIERAŁA SOBIE ZAWODNIKA DO KRYCIA , TO KRYCIE BYŁO NA TYLE SKUTECZNE , ŻE DANY ZAWODNIK , NIE ZAGROZIŁ NASZEJ DRUŻYNIE . Do czego mogę się przyczepić to tylko do tego aby Jula wykorzystała swoje przyspieszenie w czasie meczu ! aby nie biegała jednym tempem !

NINA - DOBRE ZMIANY , PEWNIE UTRZYMYWAŁA SIĘ PRZY PIŁCE , BRAKUJE MI TYLKO ODWAGI W JEJ POCZYNANIACH !

I NA KONIEC POCIECHA CAŁEGO ZESPOŁU LENA SZWARC NAJMŁODSZA NASZA ZAWODNICZKA - CHCIAŁBYM ABY KAŻDA Z DZIEWCZYN WCHODZIŁA NA BOISKO Z TAKIM ZAANGAŻOWANIE I RADOŚCIĄ JAK LENA ! SUPER

DZIEWCZYNY POKAZUJECIE Z TYGODNIA NA TYDZIEŃ ŻE JESTEŚCIE ZESPOŁEM I PANUJE U NAS NAJLEPSZA ATMOSFERA ! JESTEŚCIE WIELKIE , ALE NIE ZA WIELKIE BO JESZCZE MNÓSTWO PRACY , ZABAWY , SMUTKU I RADOŚCI PRZED NAMI ! GŁOWA DO GÓRY ! NIE PATRZCIE NA WYNIK TYLKO NA TO JAKIE POSTĘPY ROBICIE , A OD POCZĄTKU ROKU ONE SĄ OGROMNE !

OGROMNY PLUSIK DLA RODZICÓW KTÓRZY DOPISALI I MOTYWOWALI DZIEWCZYNY BRAWOOO !