Kolejny podział punktów SENIOREK ;)

SZTORM AWFiS Gdańsk 1-1 AZS WROCŁAW

Kolejny podział punktów SZTORMIANEK - I kolejny nie dosyt ;\

Pierwsza połowa : chyba najgorsza jaką rozegraliśmy dotychczas w EKSTRALIDZE  - dziewczyną kompletnie nic nie wychodziło ,  brak akcji , sytuacji ,no po prostu kichaaa  ! a do tego stracona bramka na 0-1 z rzutu wolnego , błąd w obliczeniach naszej reprezentantki Polski Magdy Kołacz (SZAJBA)

druga połowa  -> totalna dominacja naszego zespołu , akacja za akcje walka , nieustępliwość i przede wszystkim wiara ,że można odrobić wynik a nawet wygrać mecz !

Kapitalna bramka Martyny Zańko uderzenie po długim roku w same okienko bramki ;) PALCE LIZAĆ ;)

Kolejny bardzo dobry mecz MARCJANNY ZAWADZKIEJ  oraz naszych bliźniaczek ANGELIKI I KINGII BUŻAN !
Bardzo mocnym punktem naszego zespołu na pewno jest Natala Świętoniowska , to ona rzuciła piłkę za obronę gdzie Martyna pokonała bramkarkę drużyny gości ! No ale nie zapominajmy że w 90 min punkt dla naszego zespołu uratowała Szajba w sytuacji SAM na Sam wyszła z pojedynku zwycięsko ;)

brawoo dziewczyny , dobry wynik , świetna druga połowa !