3pkt odpłynęły po czasie ;\

KKP BYDGOSZCZ 1-1 SZTORM AWFiS GDAŃSK

Mecz stał na bardzo wyrównanym poziomie , nasze zawodniczki dzielnie walczyły nie dopuszczają rywalek do sytuacji bramowych , a sami stworzyliśmy sobie 2 dobre sytuacje , najpierw Natalia Świętoniowska , przeniosła piłkę nad bramką , a później Magda Kołacz dośrodkowała na głowę Zawadzkiej , mimo naprawdę dobrego uderzenia Zoja uderzyła piłkę tuż obok okienka bramki gospodyń ! Pierwsza połowa 0-0

Druga połowa zaczęła się podobnie , walka w środku pola i mało sytuacji bramowych , dopiero mecz tak naprawdę zaczął się od 60 min , kilka świetnych sytuacji bramowych Sztormianek , najpierw pięknym podanie ze środka pola popisała się Cywińska , która wypuściła sam na sam Kamińską , Kamińska była ewidentnie faulowana a sędzina nie wiedząc czemu nie podyktowała rzutu karnego ! Sztormianki przycisnęły Bydgoszcz i doczekały się bramki , całą akcje rozpoczeła debiutująca w Sztormia Kopińska która wypuściła w bój Zańko a ta świetnym dograniem na 6 metr po ziemi do Kamińskiej , nie pozostało nic innego jak umieścić piłkę w bramce ;) 1-0 ! 85 min , i kapitalna sytuacja Kopińskiej , sama na 11 m , mogła zrobić wszystko , niestety przeniosła piłkę wysoko ponad bramką , zabrakło zimnej krwi aby wykończyć tę sytuacje !
95 MIN RZUT ROŻNY DLA GOSPODYŃ MIMO , ŻE CZAS DOLICZONY JUŻ DAWNO MINĄŁ , SĘDZINA NIE CHCE WPUŚCIĆ NA BOISKO NASZEJ ZAWODNICZKI , NIE WIEMY CZEMU , ŚWIETNIE DOŚRODKOWANIE I PIŁKA W SIECI ! BRAK KRYCIA , MOŻE BRAK KONCENTRACJI , ALE MIMO TO BRAWO DZIEWCZYNY ZA WALKĘ ! BARDZO DOBRY MECZ